تبلیغات
فتح الاسرار - میم مثل...

فتح الاسرار

فتح القلوب

میم مثل...

در انتخابات 88 خواستند در معرفی جناح ها و خط مشی احزاب ایده ای قدیمی را بعد از چند سال دوباره پیاده سازی کنند ولی در آن منظره ها همیشه حزب حاکم پیروز جلوه داده میشد وپایان آن مناظره ها عمل قبیح شخص رئیس جمهوری بود .

امروز چندماه مانده به خرداد 92 شبکه 3 سیما بابرنامه(دیروز  امروز فردا) که قبلا یک برنامه برای تبیین چندباره اهداف انقلاب ودستاوردها وشکست وپیروزی هابود,شروع به دعوت ازافرادی میکند که ظاهرا برای مناظره مقابل دوربین ها ظاهر میشوند.

این در حالی است که سیمای جمهوری اسلامی ایران به شدت سیاسی شده و در این میان فرهنگ و حوزه های متعدد و وسیع آن معطل مانده است.

آری صداوسیمای ما هیچ برنامه ای درجهت معرفی فرهنگ انتخابات تهیه وپخش ننموده است.واین همان ضربه ایست که برخی مردم پس از انتخابات 88 به شدت از آن رنج بردند.

بطور مثال در برنامه هفته قبل زارعی پور ومطهری در ابتدا بسیار نرم وایده آل به تبیین نظرات خود پرداختند که در شروع اینچنین به نظر آمد که هردو هم رای وهم عقیده اند اما چند دقیقه بعد با یک جمله مطهری درمورد سخان رهبری که ربطی به موضوع بحث نداشت روند منظره ها همانند مناظره های قبلی شد.

حرف ها دارد تکراری میشود ,همه ی این جملات را نوشتم تا یک جمله بگویم:در خرداد 92 مردم به کسی رای خواهند داد که .......خودشان گزینشش کرده باشند نه مدیران نظام.[ شنبه 20 آبان 1391 ] [ 12:58 ب.ظ ] [ رضا علم قلیلو ] [ نظرات() ]